JAKUB BONOWICZ

RADCA PRAWNY

Specjalizuje sie w szczególnosci w prawie autorskim oraz w kwestiach związanych z umową o unikaniu podwójnego opodatkowania pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.

KRZYSZTOF MAJCZYK

DORADCA PODATKOWY

Doradca podatkowy z licencją zawodową.

Damith Ukuwela

CHARTERED ACCOUNTANT

Damitha Ukuwela jest certyfikowanym księgowym i słuchaczem CIMA Qualifications. Jest członkiem wielu stowarzyszeń księgowych , m.inCertified Public Accountants Association of UK and Institute of Certified Management Accountants of Sri Lanka.Pracuje w następujących programach księgowych: - Kashflow, XERO, Quickfile, Sage, QuickBooks IntuitJestem administratorem Payroll w naszej firmie oraz przygotowuje rozliczenia roczne dla naszych klientów.

Ltdconsulting.pl

W trosce o bezpieczeństwo prawne naszych Klientów oferujemy Państwu doradztwo podatkowe oraz doradztwo prawne w zakresie prowadzenia firmy w Anglii i nie tylko. Nasi specjalisci interesują się prawem gospodarczym międzynarodowym w aspekcie praktycznym. Zalecamy, aby przed założeniem spółki LTD skontaktować się z jednym z naszych specjalistów, a następnie po przeanalizowaniu wszystkich ryzyk prawnych i podatkowych, powinni podjąć Państwo swiadomą i odpowiedzialną decyzję o starcie przedsięwzięcia.

Nasza oferta doradztwa

Optymalizacja podatkowa

Podpowiemy jakie wykorzystać metody optymalizacji podatkowej, w jaki sposób transferować srodki finansowe ze spółki brytyjskiej.

Symulacje podatkowe

Sporządzimy kalkulacje obciążeń podatkowych po stronie Wielkiej Brytanii i Polski dla nowopowstałej spółki limited. Doradzimy w jaki sposób wypłacać pieniądze ze spółki i jak to robić zgodnie z prawem.

Podatek VAT

Rejestracja do podatku VAT, obowiązek podatkowy, transakcje trójstronne, WNT, WDT - dostawa towarów w Unii Europejskiej, VAT reverse charge, odwrotne obciążenie, VAT a sprzedaż w Polsce, miejsce opodatkowania podatkiem VAT.

Zakład podatkowy

Kiedy powstaje zakład podatkowy? Po co otwierać oddział? Zakład powstały przez stałą placówkę lub zależnego przedstawiciela w Polsce.

Certyfikat rezydencji

Sprawy związane ze sporami w opodatkowaniu pomiędzy 2-ma krajami - Wielką Brytanią i Polską - certyfikat rezydencji i jego aktualnosc, podatek u źródła.

Interpretacje podatkowe

Oferujemy także możliwosc wystąpienia do MF w sprawie wydania interpretacji przepisów prawa polskiego. Możemy również wystąpić do HMRC w sprawie wykładni obowiązującego brytyjskiego prawa.

Uzyskaj jeszcze dziś wycenę porady!

Bezpłatna wycena porady prawnej i podatkowej.
Opisz dokładnie jaki masz problem, a nasz radca prawny skontaktuje się z Tobą wkrótce.

TOP